Koncerts ir pārcelts.

Jaunais norises datums Ceturtdiena, 16. 07.2020. Plkst. 19.00.

Raimonds Ozols, Raimonds Macats un Mārcis Auziņš koncertprogrammā “Klasika mūsdienu aranžējumos”

Visas iegādātās biļetes uz koncertu pavasarī ir derīgas.

Vijolnieka Raimonda Ozola muzikālās daiļrades ceļš  ir saistīts ar dažādu stilu un žanru mūzikas jomām. Koncertmeistara darbs Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī un debijas kamermūzikā  saistās ar  klasiskās- akadēmiskās  mūzikas žanriem, bet blakus tam- mūsdienās populārais Crossover, ( tulk. no angļu val. žanru krustcelēs)  kas uzrunā daudz plašāku auditoriju,  sniedzot iespēju klausīties  klasisko mūziku  mūsdienu aranžējumos. Raimonda Ozola koncertdarbības mērķis ir atskaņot skaņdarbus, kas klausītājiem sniedz emocionālu  baudu un atgādina , ka pasaules lielākā vērtība ir prieks,  mīlestība un patiesums. R. Ozola vijoles skanējums ir īpašs ar īpatnēju-  samtainu toni un nevainojamu tehnisko izpildījumu, kas spēj aizraut ikvienu klausītāju.

Visciešākais  Raimonda Ozola skatuves draugs  jau daudzus gadus ir Raimonds Macats, kura muzikālais ceļš arī ir aizsācies kā akadēmiskajam mūziķim. Mūzikas Akadēmiju Raimonds Macats ir beidzis kā izcils čellists, tomēr džeza un populārās mūzikas muzicētprieka emocionālā vilkme izrādījusies spēcīgāka. Šobrīd Raimonds Macats ir zināms ne tikai Latvijā  kā neaizvietojams  taustiņinstrumentu pārvaldnieks, aranžētājs un mutes harmoniju  virtuozs. Viņa spēles kvalitāte spēj uzburt īpašu noskaņu un viņš spēj iekļauties jebkura žanra koncertprogrammās, padarot tās krāsainas un neatkārtojamas.

Arī Mārča Auziņa vārds neprasa komentārus. Viņa ģitārspēle gan individuālās koncertprogrammās, gan dažādos profesionāļu mūziņu sastāvos sniedz muzikālu baudu klausītajam ikvienā koncertā.

 

Koncertā piedalās: Raimonds Ozols, Raimonds Macats, Mārcis Auziņš. Koncerts notiks Ārpus laika parkā, brīvdabā.

 

Ārpus laika vērs durvis pusotru stundu pirms koncerta. Bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas pirms un pēc koncerta. Viesi varēs uzkavēties pasākumā vietā arī pēc koncerta, baudot uzkodas un dzērienus.

Iegādājoties biļetes uz pasākumiem Ārpus laika kupolmājā un tajos piedaloties, pasākuma dalībnieki ir informēti, ka publicitātes nolūkos var notikt pasākuma filmēšana un fotografēšana, un pasākuma dalībniekiem nav iebildumu pret to, kā arī nav iebildumu pret skatītāju attēla publiskošanu pasākuma vietas publicitātes nolūkos.