Šūpoļdīvāna funkcionalitāte ir baudas lielajiem un prieki mazajiem. Pieaugušajiem tā būs mierpilna gulēšana, lai sauļotos, vai baudītu relaksāciju pēc pirts. Bērniem tā būs tik nepieciešamā šūpošanās un rotaļu vieta.

Visa ģimene kopā šūpoļdīvānā var nodoties piknika brokastīs pašu pagalmā vai uzspēlēt kādu galda spēli.

Šūpoļdīvāns koka konstrukcijā var izturēt ~400kg svaru.

Lai novietotu šūpoļdīvānu Jūsu dārzā, būs nepieciešams laukums aptuveni 4 x4 metri.  Šūpoļdīvāna konstrukciju ir iespējams veidot no koka vai metāla kājām. Pinums ir sizals – izturīgs materiāls krāsojams jebkurā krāsā un pārklāts ar īpašu slāni, kas nodrošinās materiāla ilgmūžību. Otra iespēja ir pinums no sintētikas virves – pieejamas zaļā vai melnā krāsā.

Tie, kas sapņo šūpoļdīvānu iekārt kādā no kokiem, jau laikus darām uzmanīgus, ka kokam ir jābūt tik izturīgam, lai noturētu līdz 400 kg dinamiskajā slodzē. Piecu gadu laikā kopš taisām šūpoļdīvānus, vēl nav atradies neviens koks, kurā mēs ar pārliecību teiktu, ka šūpošanās būs droša.

Šūpoļdīvānam ir četras kājas, no kurām ir iespējams izveidot papildsekcijas uz abām pusēm, lai varētu piekārt šūpuļtīklus vai krēslus. Katrā papildsekcijā, atkarībā no tās garuma, ir iespējams izvietot vēl aptuveni trīs šūpuļtīklus un/vai krēslus.

Šūpuļdīvāna cena (riņķis 2m un četras koka kājas) 900 EUR + PVN.

Pārdodam tikai pilnu komplektu un tikai 2m garumā.