Ārpus laika piedāvā organizēt Jūsu uzņēmuma komandas saliedēšanas pasākumu. Tās var būt gan pilnas dienas nodarbības, gan dažu stundu programma kā saturiski bagāts sākums Jūsu uzņēmuma ikgadējam pasākumam. Komandas treniņi var būt radoši, attīstoši, sportiski, saliedējoši, gan dalībnieku spējas izaicinoši.

Ziemā varam uzņemt līdz 100 cilvēkiem (atkarībā no pasākuma formāta), bet vasarā neierobežotu skaitu.

Mēs piedāvājam arī šādus sekojošus virzienus komandas saliedēšanas programmai, kurus nodrošina dažādi treneri, atkarībā no izvēlētās programmas:

  • Pārmaiņu domāšanas stratēģijas – krīzes un pārmaiņu stratēģijas vadītājiem un darbiniekiem,
  • Kustīgas un loģiskas programmas Ārpus laika parkā, kas liks darbiniekiem pieņemt kopīgus lēmumus un sadarboties, lai nonāktu pie rezultāta
  • Improvizācijas tēmā balstītas programmas, kur jāizmanto ķermeniskie un runas dotumi, lai paveiktu uzdevumus
  • Radošuma meistarklases. Šajā programmā dalībnieki tiks iedvesmoti atvērt radošuma potenciālu, kas ir ikvienā no mums, pievēršoties biznesa modelēšanai, personīgajam zīmolam, cilvēcībai un emocionālai inteliģencei.
  • Personiskās un komandas izaugsmes meistarklases. Šajās programmās dalībniekiem būs jāsastopas ar savu “es”, domājot gan personīgās, gan sevis kā uzņēmuma darbinieka kategorijās. Meistarklasēs attīstīsim pārrunu prasmes pārdevējiem, uzvarošu komandas vadību, personīgās motivācijas veidošanu, aplūkosim personīgo mērķu likšanas koncepciju, centīsimies saprast, kā rast saskaņu ģimenē un līdzsvaru darbā.
  • Stratēģiskās spēles. Šajās programmā dalībniekiem tiks piedāvāti praktiski un teorētiski komandas treniņi šādu tēmu ietvaros – komandas saliedēšana, komandas veidošana, komandas vadīšana, komandas attīstība, komandas praktiskās iemaņas un komandas izaicinājuma treniņš. Spēles dalībnieku mērķis būs, kopīgi sadarbojoties un nemitīgi komunicējot, atrisināt piedāvātās situācijas. Kā liela pievienotā vērtība būs pieredzējusi “izaicinātāju” komanda, kura ar skatu no malas, palīdzēs jums pašiem izprast savas komandas izaugsmes iespējas.
  • Vadītprasmes treniņi. Komandas veidošana un vadība. Mikroklimata uzlabošana uzņēmumā.
  • Komandas vadītāju apmācību. Fokusā būs vadītāji ar pieredzi vadošā amatā 5+ gadi, kam nepieciešamas jaunas prasmes, motivācija un izaicinājumi tālākai izaugsmei.
  • Ugunsstaigāšanu. Šo ~3 stundu ilgo programmu ar teorētisko sagatavošanos un praktisku staigāšanu pa oglēm.

Iespējams, lasot šo piedāvājumu, ir grūti pieņemt lēmumu, kura programma būtu Jūsu uzņēmumam atbilstošākā. Tādēļ aicinām sazināties ar mums telefoniski vai uzrakstīt e – pastā,  kādas ir Jūsu vēlmes, kādas prasmes vēlaties savos darbiniekos attīstīt un, kādi ir Jūsu sasniedzamie mērķi. Mūsu pieredzējušie apmācību speciālisti izveidos Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko programmu.

Jūsu komandas saliedēšanas pasākumam nodrošināsim arī ēdināšanas pakalpojumus.

Mūsu klienti