Ārpus laika piedāvā organizēt Jūsu uzņēmuma komandas saliedēšanas pasākumu. Tās var būt gan pilnas dienas nodarbības, gan dažu stundu programma kā saturiski bagāts sākums Jūsu uzņēmuma ikgadējam pasākumam. Komandas treniņi var būt radoši, attīstoši, sportiski, saliedējoši, gan dalībnieku spējas izaicinoši.

Ziemā varam uzņemt ierobežotāku skaitu no 30 – 60 (atkarībā no pasākuma formāta) personas, bet vasarā neierobežotu skaitu.

Dažādas programmas, ko piedāvā enerģiskais Aleksis Daume.

Aleksis Daume, Nordic Group partneris un vadošais apmācību treneris, ar 22 gadu vadības pieredzi un 13 gadu starptautisku apmācību pieredzi Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, un Baltijas valstīs. Apmācību treniņi: Vadīt prasme, Komunikāciju prasmes, Līderība, Pārmaiņu vadība, Dzīves līdzsvars, Laika plānošana, Komandas veidošana utml.. Uzņēmuma “Karjeras Konsultācijas” īpašnieks. Teoloģiskā izglītība. Misijas pieredze: Ķīna, Kambodža, Nepāla, Mjanma, Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Grūzija.

Dažas no Alekša Daumes vadīto treniņu tēmām:

 • Vīzijas, misijas un idejas nozīme  – Patiesība par “žurku karaļiem”, Personīgās vīzijas, misijas radīšana, Instruments, kā atšķirt reālu vīziju no tukšas fantāzijas. Iespēja sevi pasargāt no emocionālas sadegšanas.
 • Ievads pārmaiņu domāšanas stratēģijās – Atšķirība starp atbildības sajūtu un atbildību. Četri vainas rāmja algoritma soļi. Depresīvās domāšanas struktūra. Kopsakarības starp vājiem dzīves rezultātiem un Vainas rāmja domāšanas algoritmu. Risinājuma rāmja domāšanas algoritms. Četri Risinājuma rāmja algoritma soļi. Cilvēku vadīšana ar Panākumu domāšanas stratēģijas palīdzību. Risinājumus meklējošas kompānijas/organizācijas kultūras izveidošana, pretstatā vainas rāmja kultūrai.
 • Pārmaiņu nosacījumi – Kāpēc rodas pretestība pārmaiņām. Attiecību nozīme pārmaiņu vadībā. Kā iesaistīt darbiniekus pārmaiņu procesā? Cilvēku apziņas līmeņi.
 • Efektīva, komunikācija – kā atbrīnoties no “Vinnija Pūka” sindroma – Savstarpējās attiecības ar padotajiem. Labu attiecību  veidošanas metodes. Kā panākt padoto cieņu un respektu? Kritika un uzslavas. Visizplatītākās kļūdas padoto kritizēšanā. Pareiza padoto kritizēšana un uzslavēšana. Savas komunikabilitātes attīstīšana.
 • Vadītprasmes treniņi – Mācēt motivēt savus darbiniekus. Prast izvēlēties un pielietot vispiemērotāko vadības stilu atbilstoši situācijai. Programmā, kurā notiek kopīga mācīšanās, kā motivēt savus darbiniekus, prast izvēlēties un pielietot vispiemērotāko vadības stilu atbilstoši situācijai.
 • Komanda un komandas veselība – treniņa laikā būs iespēja mācīties, kā izveidot vidi, kurā var attīstīties komandas gars un katra tās dalībnieka personiskā atbildība par kopīgo rezultātu, esošās komandas ietvaros izveidot optimālu struktūru komandas dalībnieku savstarpējai sadarbībai un komunikācijai, paaugstināt efektivitāti kompānijas personāla individuālajam un kolektīvajam darbam, attīstīt prasmes kopēju mērķu uzstādīšanai un sasniegšanai komandā.

Mēs piedavājam arī šādus sekojošus virzienus team building programmai, kurus nodrošina dažādi treneri, atkarībā no izvēlētās programmas:

 • Kustīgas un loģiskas programmas Ārpus laika parkā, kas liks darbiniekiem pieņemt kopīgus lēmumus un sadarboties, lai nonāktu pie rezultāta
 • Improvizācijas tēmā balstītas programmas, kur jāizmanto ķermeniskie un runas dotumi, lai paveiktu uzdevumus
 • Radošuma meistarklases. Šajā programmā dalībnieki tiks iedvesmoti atvērt radošuma potenciālu, kas ir ikvienā no mums, pievēršoties biznesa modelēšanai, personīgajam zīmolam, cilvēcībai un emocionālai inteliģencei.
 • Personiskās un komandas izaugsmes meistarklases. Šajās programmās dalībniekiem būs jāsastopas ar savu “es”, domājot gan personīgās, gan sevis kā uzņēmuma darbinieka kategorijās. Meisterklasēs attīstīsim pārrumu prasmes pārdevējiem, uzvarošu komandas vadību, personīgās motivācijas veidošanu, aplūkosim personīgo mērķu likšanas koncepciju, centīsimies saprast, kā rast saskaņu ģimenē un līdzsvaru darbā.
 • Stratēģiskās spēles. Šajās programmā dalībniekiem tiks piedāvāti praktiski un teorētiski komandas treniņi šādu tēmu ietvaros – komandas saliedēšana, komandas veidošana, komandas vadīšana, komandas attīstība, komandas praktiskās iemaņas un komandas izaicinājuma treniņš. Spēles dalībnieku mērķis būs, kopīgi sadarbojoties un nemitīgi komunicējot, atrisināt piedāvātās situācijas. Kā liela pievienotā vērtība būs pieredzējusi “izaicinātāju” komanda, kura ar skatu no malas, palīdzēs jums pašiem izprast savas komandas izaugsmes iespējas.
 • Komandas vadītāju apmācību. Fokusā būs vadītāji ar pieredzi vadošā amatā 5+ gadi, kam nepieciešamas jaunas prasmes, motivācija un izaicinājumi tālākai izaugsmei.
 • Ugunsstaigāšanu. Šo ~3 stundu ilgo programmu ar teorētisko sagatavošanos un praktisku staigāšanu pa oglēm nodrošina Fire Hawk.

Iespējams, lasot šo piedāvājumu, ir grūti pieņemt lēmumu, kura programma būtu Jūsu uzņēmumam atbilstošākā. Tādēļ aicinām sazināties ar mums telefoniski vai uzrakstīt e – pastā,  kādas ir Jūsu vēlmes, kādas prasmes vēlaties savos darbiniekos attīstīt un kādi ir Jūsu sasniedzamie mērķi. Mūsu pieredzējušie apmācību speciālisti izveidos Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko programmu.

Jūsu komandas saliedēšanas pasākumam nodrošināsim arī ēdināšanas pakalpojumus. Pasākuma maltītes var kļūt par interesantu programmas sastāvdaļu, iepazīstot citu kultūru ēdienus.

Mūsu klienti