Programmu vada profesionāls komandas attīstības un vadības treneris, sertificēts pieaugušo izglītības mentors un life coach Nauris Svika, profesionālis ar vairāk kā 15 gadu pieredzi apmācību jomā. Izteiktu uzsvaru liek tieši uz praktiskajiem uzdevumiem, un to teorijas sadaļu, kas tiešām darbojas dzīvē. Nauris izveidojis un realizējis vairāk kā 1000 dažādas sarežģītības komandas programmas. Viņš ir arī pašizaugsmes, komandas veidošanas un vadības grāmatu autors, piedalījies dažādos semināros un konferencēs, uzstājoties par komandas darba un vadītprasmes tematiem. Rezerves NBS kaujas virsnieks, ar Vācijas militārās augstskolas izglītību un komandas vadības pieredzi gan Kosovā, gan Irākā.

Nauris Svika: “Vairāku darbības gadu laikā esmu izveidojis neskaitāmas komandas saliedēšanas un veidošanas spēles. Vēlos, lai programmu dalībnieki vienmēr un visur saņemtu pilnīgi unikālu pieredzi un nebūtu klusībā jāčukst: “Es šo uzdevumu jau zinu!” Šī nu arī ir tā “super programma”, kur apkopoti labākie uzdevumi vienuviet.

Variants A. Programmas “The best of indoor/outdoor”valdīnijas

Programmas katrs uzdevums ir savādāks, dalībnieki atrod kaut ko sev tīkamu šajā procesā. Uzdevumi pieskaras visiem aktuālākajiem efektīvas komandas principiem: iekšējā komunikācija, risinājumu meklēšana, savstarpējā uzticība u.tml. Tie ir uzdevumi, kas velk paralēles ar darba ikdienu, un ļauj aizdomāties par visiem procesiem, par to, cik efektīvi tiek izmantota komandas kopīgā enerģija, jo ļoti bieži, pat je enerģijas ir pietiekoši, iztrūkst konkrēta vektora / virziena. Programmas ietvaros visi dalībnieki darbojas kā vienota komanda, dodas uz kopīgu mērķi, pat atsevišķās situācijās, kad dalībnieku grupa tiek sadalīta vairākās mazākās komandās. Atkarībā no laika apstākļiem, šo daļu var realizēt gan telpās, gan svaigā gaisā, līdz ar to risks par atkarību no laika apstākļiem tiek pilnībā izslēgts”.

Programmas ilgums: 4-8h

Varients B. Programmas “MIX” vadlīnijas

“Mix” ir programma, kas piedāvā vairāku tematisko programmu apvienošanu viena komandas saliedēšanas pasākuma ietvaros. Šāds formāts ir ļoti fleksibils, jo piedāvā dažādas lietas. Mēs esam dažādi. Dažādi vecumi, dažādas tautības, dažāda iepriekšējā pieredze saliedēšanas programmās. Vienam patīk skriet, citam plānot, bet vēl kādam kaut ko veidot, radīt. Tieši tāpēc ir programma “Mix.” Katrs minētais uzdevums iekļauj instruktāžu, uzdevuma plānošanu, realizāciju un analīzi. Pēc uzdevumiem tiek organizēta iekšējā diskusija, ar mērķi izveidot kvalitatīvu atgriezenisko saiti. Programmas ietvaros izmantotie uzdevumi tiek izvēlēti apzināti, dodot iespēju maksimāli efektīvi pieskarties vajadzīgajiem komandas sadarbības tematiem. Šī programma ir fleksibila arī laika apstākļu ziņā, jo mūsu rīcībā ir gan telpu, gan āra uzdevumi, gan arī uzdevumi, ko var realizēt principā jebkur un jebkādos apstākļos. Šī programma lieliski būs piemērota komandām, kur ir vēlme pateikties darbiniekiem par padarīto, rast pozitīvu enerģijas lādiņu nākošajam darba cēlienam, turklāt darīt to visu ar jēgu.

Programmas ilgums: 4-8h

A un B Programmas aptuvenās izmaksas 25 cilvēkiem:

4 stundas  – no 75 EUR/pers. Maksā ietilpst: trenera darbs, telpu un teritorijas noma pasākuma norisei, 1 kafijas pauze, pusdienas.

6 stundas – no  91 EUR/pers. Maksā ietilpst: trenera darbs, telpu un teritorijas noma pasākuma norisei, 2 kafijas pauzes, pusdienas.

8 stundas – no 107 EUR/pers. Maksā ietilpst: trenera darbs, telpu un teritorijas noma pasākuma norisei, 3 kafijas pauzes, pusdienas.

Pasākuma kopējais laiks ir par ~1 – 1,5 garāks, ierēķinot pusdienas un kafijas pauzes.

Variants C. Programmas “Komandas ģērbtuve” vadlīnijas

Šī programma ir 2020.gada jaunums. Sportā ir teiciens, ka daudzas spēles tiek uzvarētas, vai zaudētas jau ģērbtuvē. Tieši tas pats attiecas uz biznesa komandām. Programmas ietvaros, ar dažādu vingrinājumu palīdzību mēs pieskaramies komandas iekšējā mikroklimata, motivācijas, komunikācijas, cieņas, savstarpējā atbalsta, komandas tradīciju / kultūras u.c. “ģērbtuves” lietām. Programma ir lielisks instruments, kas ļauj nedaudz apstāties uz lielā ikdienas skrējiena un apskatīties uz visu to, kas mums ir apkārt. Uz tām mazajām ikdienas niansēm, kas ļoti bieži padara visu daudz labāku, pozitīvāku, vienkāršāku, vai… vai arī gluži otrādi. Atsaucoties uz testa grupu atziņām, ir tiešām vērojamas taustāmas, reāli redzamas izmaiņas jau pāris dienu laikā pēc programmas. Vienā no grupām cilvēki sāka kvalitatīvāk komunicēt, vēl citā grupā tika ieviesta jauna tradīcija, par ko klusībā bija domājuši vairāki darbinieki, vēl kādā atsauksmē bija lasāms: “Beidzot nejūtos viena. Pirmo reizi man piedāvāja palīdzību, ārpus saviem darba pienākumiem!”

Programmas ilgums: 1-1,5 dienas

C Programmas aptuvenās izmaksas 25 cilvēkiem:

1 diena  – no 107 EUR/pers. Maksā ietilpst: trenera darbs, telpu un teritorijas noma pasākuma norisei, 3 kafijas pauzes, pusdienas.

1,5 dienas – no 165 EUR/pers. Maksā ietilpst: trenera darbs, telpu un teritorijas noma pasākuma norisei, 4 kafijas pauzes, 2 x pusdienas.

Pasākuma kopējais laiks ir par ~1 – 1,5 garāks, ierēķinot pusdienas un kafijas pauzes.

Visas norādītās cenas ir bez PVN.