Dzejas dienas mūzikā. Svētdien, 15. novembrī plkst 18.00.

Komponista tikšanās ar dzejnieku. Dzejnieka tikšanās ar komponistu. Izpildītājs kā vienojošais elements.

Koncerts notiks Ārpus laika jaunajā stikla koncertzālē.

Koncertā piedalās: Intars Busulis, Kārlis Lācis, Jānis Elsbergs,

Šādā formātā Intars, Kārlis un Jānis uzstāsies pirmo reizi. Tā ir īpaša reize, jo pēc ilgākas klusēšanas Jānis ir atgriezies pie dzejas. Ar Jāni abiem mūziķiem sadarbība aizsākās 2007. gadā. Šajā laikā ir iznākuši vairāki Intara solo albumi, kuros teju puse no iekļautajām dziesmām latviešu valodā ir ar Jāņa Elsberga vārdiem un ir guvušas lielu klausītāju atzinību – Brīvdiena, Zīmēšana, Miglas rīts, u.c. Tas, kas visticamāk vieno šos kungus ir humors un reizē arī nopietnība, kas sastopama Jāņa tekstos. Kā Jānis pats reiz atzinis, tad šajos tekstos ir daudz kas arī no viņa, un, ja dziesmas kaut kam der un sagādā cilvēkiem prieku, tad iznāk, ka arī viņa dzīve kaut kam der, un tas ir forši. Koncertos izskanēs klausītāju iemīļotākās dziesmas ar Jāņa Elsberga vārdiem un paša Jāņa lasījumi.

Ārpus laika vērs durvis pusotru stundu pirms koncerta. Bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas pirms koncerta. Galdiņu rezervācija info@arpuslaika.lv.

Iegādājoties biļetes uz pasākumiem Ārpus laika un tajos piedaloties, pasākuma dalībnieki ir informēti, ka publicitātes nolūkos var notikt pasākuma filmēšana un fotografēšana, un pasākuma dalībniekiem nav iebildumu pret to, kā arī nav iebildumu pret skatītāju attēla publiskošanu pasākuma vietas publicitātes nolūkos.

Pasākums nav piemērots bērniem, jaunākiem par 7 gadiem. Bērniem jāiegādājas atsevišķa biļete.

Biļetes iegādājamas šeit.