Labs galds, ērta gulta, dzīvesstilam piemērota virtuves iekārta palīdz justies komfortabli. Taču patieso gandarījumu sniedz tās reizēm ne tik viegli formulējamās sajūtas, kas liek justies gandarītam – krāsas un faktūras, kas papildina interjeru, iespēja viesus sasēdināt pie viena galda, lai visiem būtu ērti,  tieši tāds dizains, kam iedvesma gūta jaunākajā interjera izstādē,  Kādam tā ir sajūta, ka mēbele nav nopirkta gatava veikalā, izvēloties to krāsu, kas ir pieejama, bet viss ir radies procesā, kad ideja materializējas par mēbeli.

Ārpus laika vēlas ļaut vaļu Jūsu fantāzijai – formai, faktūrai, krāsai. Mēs nebaidāmies eksperimentēt un radīt ko nebijušu – savā ziņā pieredzes stāstu, kā top mēbeles ar augstu klienta iesaistes faktoru. Atsūti mums savas sapņu mēbeles bildi un tālākā sarunā uzbursim praktisku vīziju, kā to realizēt.

Viss, ko redzat gan parkā, gan telpās ir pašu darināts ( ar ļoti nelieliem izņemumiem). Ikviena mēbele ir pielāgota apaļās mājas vajadzībām un dizaina iecerēm.

Izvelkams apaļš galds uz vienas kājas. Neizvilktā stāvoklī tā diametrs ir 1 m 50 cm un pie tā ir iespējams apsēsties astoņiem cilvēkiem.
Izvelkot galdu un ievietojot papildus divas plates, tā garums sasniedz 3 m un ir iespējams dubultot sēdošo skaitu.
Tā kā galda patinējums nedzaudz atsauc atmiņā retro stila iezīmes, šajā vidē labi iederēsies galda klājums, izmantojot traukus no vecmāmiņas pūralādes.
Priedes koka gulta 1m 80cm matracim. Askētisks dizains un krāsojums. Gultas gaišā krāsa piemērota dažādiem interjeriem.