Bērnu ballītēs Ārpus laika, gaviļnieki un to mazie viesi būs izklaidēti – tie asinās prātu, iegūs jaunas zināšanas un iemaņas, varēs skriet un lēkt, pierādot savas spējas būt labākajiem.

Mammas, tēti un pieaugušie viesi varēs justies atpūtušies, izbaudot meža mieru un laisku gulēšanu šūpuļtīklos.

Ar bērniem no 5 – 10 gadu vecumam dosimies aizraujošā piedzīvojumā pa meža takām, meklējot raganas, kas paslēpusi atslēgu, atstātās pēdas. Ekspedīcijā Tev būs jāatrod slēpņi un jāatklāj noslēpumi, lai atslēgtu un uzzinātu, kas ir lādē. Atceries, ka ekspedīcijā var notikt visādi brīnumi…

Ballītes programma:

1,5 stundu Raganas noslēpumu zinātāja kompānijā Tu dosies ekspedīcijā meklēt meža lādes atslēgu.

1,5 stundas atliks laiks citām nodarbēm  vecāku uzraudzībā.

Karlsons

Karlsons ir īsts gudrnieks, jo, lai tiktu pie garda ēdiena, izdomājis, ka varētu paballēties kopā ar bērniem!

Ballītē viņš stāsta un māca daudz gudrību, kuras dažreiz pat ir pavisam aplamas. Karlsonam dikti patīk būt galvenajam, tādēļ viņš ir priecīgs, ka var stāstīt un vadīt spēles pēc īstākās sirds patikas, un ja viņam vēl iedod pīrādziņus, mmm, viņš katram bērnam izlocīs kādu balona figūriņu!

Ballītes programma: 1,5 stundas pavadītas kopā ar animatoru, 1,5 stundas atliks laiks citām nodarbēm vecāku uzraudzībā.

Ballīte piemērota bērniem vecumā no 4 – 10 gadiem.

Pepija Garzeķe!
Pepijai Garzeķei laiku pa laikamir vientuļi, tādēļ viņa dikti priecāsies, ja kāds jubilārs vēlēsies atbraukt pie viņas ciemos un nosvinēt savu jubileju! Pepijai prātā ir daudz interesantu spēļu un aktivitāšu! Varbūt pat kopā varēsiet uzēst Pepijas mīļāko ēdienu – Lielās pankūkas ar ievārījumu?
P.S
Pepija prot pikoties arī tad ja laukā nav sniegs! 🙂

Ballītes programma: 1,5 stundas pavadītas kopā ar animatoru un 1,5h citām nodarbēm pieaugušo uzraudzībā.

Ballīte piemērota bērniem vecumā no 4 – 10 gadiem.

Spiegu saiets! 

Galvenasi spiegs ir atsūtīts uzdevumā Ārpuslaika, lai nevienas citas dzirdīgas ausis un acis neredzētu, kā viņš apmāca jaunos spiegus! Ieeja tikai ar parolēm. Ballītes laikā notiek gan veiklības pārbaude, gan atmiņas pārbaude, gan ņemšanās ar īsto morzas ābeci! Katram beigās tiek izsniegta ID karte ar pirkstu nospiedumu!

Ballītes programma: 1,5 stundas pavadītas kopā ar animatoru un  1,5 stundas atliks laiks citām nodarbēm vecāku uzraudzībā.

Ballīte piemērota bērniem vecumā no 7 – 12 gadiem.

Mūsu animatori var piedāvāt arī Jūsu izvēlētas tematikas satura ballīti.
Ballīšu cenas:

Jebkura ballīte maksā 250 EUR + PVN, ja izmantojiet parku + lapeni uz salas;

Ja vēlties ballīti pagarināt, 1h maksā 70 EUR/h + PVN par  lapeni.

Bērnu ballītes notiek tikai brīvdabā.

Piedāvājam iespēju darboties arī ar burbuļiem par papildus samaksu.
Motivējoša programma ar Eiropas sporta jogas čempionu! 

Viņš pastāv ārpus mūsu pasaules, ārpus telpas un tagad viņš ir arī ārpus – Laika. Citplanētietis – Ceļotājs laikā, no citas dimensijas, vārdā Šivanlo ir ieradies uz mūsu pasauli. Viņam piemīt pārdabiskas spējas kādas Tu vēl nebūsi redzējis.

Ar savām pārdabiskajām spējām Šivanlo ir gatavs dalīties tikai ar noteiktiem, izredzētajiem bērniem no šīs pasaules. Šivanlo piedāvā jautru, izglītojošu un trikiem bagātu  praktisko lekciju 1,5 stundu par to, kā zemes būtnēm atklāt un attīstīt Superspējas.

Ja izdosies izturēt Šivanlo gudrības un rakstura pārbaudes, būs arī iespējams uzzināt, kādas pārdabiskas spējas piemīt tieši Tev un iemācīties jaunus iespaidīgus trikus.

Ballīte piemērota bērniem vecumā 8+ gadi.

Jogas profesora tēlā iejutīsies Eiropas sporta jogas čempions Sandis Inzelbergs.