Dzejas dienas mūzikā. Sestdien, 14.novembrī plkst. 19.00.

Komponista tikšanās ar dzejnieku. Dzejnieka tikšanās ar komponistu. Izpildītājs kā vienojošais elements.

Koncerts notiks Ārpus laika jaunajā stikla koncertzālē.

Koncertā piedalās: Aija Andrejeva, Uldis Marhilēvičs, Guntars Račs

Guntars Račs: “Mēs ar Marhilu esam Liepājas brāļi. Tas pēc būtības izsaka visu. Izcelsmes vieta Liepāja, ar tās muzikālajiem vējiem, radošo garu, nepieradinātību un brīvdomību. Un brālība, kas kaut kādām neredzamām saitēm vieno visus astoņdesmitajos gados savas aktīvās mūziķu gaitas sākušos liepājniekus, kuri balsta viens otru cauri laikiem un projektiem. Tā ir brālība arī grupas “Liepājas brāļi” sastāvā. Ar Uldi esam sarakstījuši ļoti daudzas dziesmas un dziesmu ciklus. Nebūs viegli izvēlēties nozīmīgāko, bet mēs to izdarīsim. Mums arī ir par ko parunāt un, iespējams, klausītāji būs liecinieki kaut kam tādam, par ko mēs pat zem četrām acīm neesam paspējuši izrunāt. Bet Aija mums abiem ir nozīmīga izpildītāja, uzaugusi mūsu acu priekšā un nāk no Latvijas Vidzemes rokmūzikas galvaspilsētas Ogres, kas ar savu “Opus Pro” rokmūzikas laboratoriju, vienmēr ir sastādījusi nopietnu konkurenci Liepājas rokmūzikas klanam. Aiju mēs sajūtam kā savējo, kurai var uzticēt arī liepājnieku dziesmas, jo Aijas tēva Alex rokenrola gēni, te nav noslēpjami. Un tai pat laikā, tieši Aija spēj būt bezgala sievišķīga un maiga savās dziesmu interpretācijās. Jūs sagaida neparasts vakars, jo mēs paši esam satraukti un gaidām šo tikšanos, kādas publiski vēl nekad nav bijis. Parunāsim, dzejosim un muzicēsim.”

Ulda Marhileviča un Guntara Rača radošā sadarbība

  1. Dziesmas “Liepājas brāļiem” un solistiem: Tikai tā, Ai, Pāvilosta, Mana labā, Uz Ūliha un Peldu ielas stūra, Par to…, Sarkanās kurpes, Kāda dīvaina sagadīšanās. u.c.
  2. Koru dziesmu cikli un mūzikālās izrādes:  “Iedomājies”, “Gaismas atgriešanās” “Crossing The Bridges”, “Pārdotie smiekli”, “Brīnišķīgā satikšanās”,

Ulda un Guntara dziesms pazīstamas darījuši  “Liepājas brāļi”, Igo, Aija Andrejeva, Zigfrīds Muktupāvels, Mārtiņš Freimanis, Ivo Fomins, Olga Rajecka, Miks Dukurs, Ance Krauze, Antra Stafecka un daudzi citi.

Ārpus laika vērs durvis pusotru stundu pirms koncerta. Bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas pirms koncerta. Galdiņu rezervācija info@arpuslaika.lv.

Iegādājoties biļetes uz pasākumiem Ārpus laika un tajos piedaloties, pasākuma dalībnieki ir informēti, ka publicitātes nolūkos var notikt pasākuma filmēšana un fotografēšana, un pasākuma dalībniekiem nav iebildumu pret to, kā arī nav iebildumu pret skatītāju attēla publiskošanu pasākuma vietas publicitātes nolūkos.

Pasākums nav piemērots bērniem, jaunākiem par 7 gadiem. Bērniem jāiegādājas atsevišķa biļete.

Biļetes iegādājamas šeit