Puse no laba pasākuma izdošanās ir vieta un atmosfēra, kurā tas notiek.  Vietu un priekšnosacījumus atmosfērai esam radījuši mēs – Ārpus laika viesiem piedāvā divus hektārus kopta parka ar stiklotu terasi, lapeni uz salas, dīķi, romantisku tiltiņu, šūpuļtīkliem, skaistām puķu dobēm un divu hektāru meža teritoriju.

Mūsu parks ir četri hektāri meža, kuros izjust četras sajūtu zonas – katrā no tām izdzīvojot stāstu par dabas un cilvēka mijiedarbību. Mēs vēlamies, lai ikviens mūsu viesis paņemtu sev tās enerģijas un izdzīvotu tās emocijas, ko sniedz daba, konstruējis cilvēka prāts, nokļūstot ārpus laika….

Šajā galerijā Jūs skatīsiet bildes, kas fiksē mirkli – saullēktu, ziedošus rododendrus, rudens noskaņas vai riktīgi apsnigušu māju. Tie ir bildēti šeit un tagad, esot Ārpus laika.

Lapene uz salas būs piemērota mazāka formāta pasākumam – kāzu ceremonijai 30 – 40 viesiem, nelielām ģimenes svinībām 20 – 25 cilvēkiem, kāzu pieturvietai vai bērnu ballītei.
Lielā, stiklotā terase ir 200 m2, kur pietiks vietas valša soļa plašumam, kāzu ceremonijai, kur ērti jutīsies arī 100 viesi, koncertam vai semināram. Lielās terases telpa ir stiklota, siltināta un apkurināma – līdz ar to izmantojama gan vasarā kā brīvdabas telpa ar jumtu virs galvas, gan gada vēsajos gadalaikos kā slēgta telpa.
Mūsu rīkotajos koncertos, izmantojam brīvdabas iespējas, atkarībā no viesu skaita.
Pulcējoties lielākam cilvēku skaitam, izmantojam pļaviņu pie dīķa.
Ārpus laika parkā var izmēģināt mūsu ražotos šūpuļtīklus un citas šūpošanās labsajūtas konstrukcijas.
Neatkarīgi, kurš gadalaiks un diena kalendārā ir pienākusi, Ārpus laika parkā vienmēr var atrast ko neatkārtojamu un pavisam citādu kā vakar.