Puse no laba pasākuma izdošanās ir vieta un atmosfēra, kurā tas notiek.  Vietu un priekšnosacījumus atmosfērai esam radījuši mēs – Ārpus laika viesiem piedāvājot vasarā divas brīvdabas telpas ar jumtu virs galvas. Un jau 2021. gada vasarā klientiem vairs nebūs jāraizējas, ka maijā lielajā terasē varētu būt auksti, jo stiklotā un pilnībā siltinātā terase būs pasākumu rīcībā.

Ārpus laika parks ir četri hektāri meža, kuros izjust četras sajūtu zonas – katrā no tām izdzīvojot stāstu par dabas un cilvēka mijiedarbību. Mēs vēlamies, lai ikviens mūsu viesis paņemtu sev tās enerģijas un izdzīvotu tās emocijas, ko sniedz daba, konstruējis cilvēka prāts, nokļūstot ārpus laika….

Lapene uz salas būs piemērota mazāka formāta pasākumam – kāzu ceremonijai 30 – 40 viesiem, nelielām ģimenes svinībām, kāzu pieturvietai vai bērnu ballītei.
Lielā terase ir aptuveni 200m2 liela, kur pietiks vietas valša soļa plašumam vai kāzu ceremonijai, kur ērti jutīsies arī 100 viesi.

Ārpus laika viesu mājas pirmā stāva zālē  ir iespējams uzņemt 60 personas konferences zāles izkārtojumā. 42 personas krēslos un 18 uz platās palodzes sēdvietās.
Iespējams arī otra (gareniskā) veida krēslu izvietojums.
Maksimālajā izkārtojumā pie galdiem ietilpība ir nedaudz vairāk kā 50 personas.
Atsevišķā istabā ir iespējams saklāt galdus kafijas pauzēm vai bufetes pusdienām.