Visas mēbeles, ko redzat viesu namā un parkā, ir pašu darinātas. Tādēļ, ja esat mēbeļu meistara meklējumos, Jūs drīkstat formulēt savas vēlmes ārpus rāmja, izstāstot vīziju, kā būtu jāizskatās mēbelēm Jūsu telpā. Mūsu uzdevums būs savienot vīziju ar materiālu, izpildījuma tehniku un materiālām iespējām. Mēs izgatavojam mēbeles tikai no augstvērtīgiem materiāliem un labas kvalitātes furnitūras detaļām.
Idejas par savu telpas dizainu un mēbelēm rodas, iedvesmojoties no fotogrāfijām, sajustā un piedzīvotā. Iedomājoties, kā tiks vadīts laiks paša izdomātā un izlolotā mēbelē, neatkarīgi, vai tā ir gulta, galds vai krēsls, nevilšus gribas ķerties pie zīmuļa un papīra, lai to visu uzskicētu. Un, lai realizētu savas vēlmes, atliek vien veikt individuālu mēbeļu pasūtījumu, atrodot meistaru, kas palīdzēs šos sapņus piepildīt.
Visas šo gadu laikā radītās mēbeles viesu namā neieliksi, tās mīt dažādu klientu mājās, taču sajūta, ka pašu trakāko ideju var realizēt, mums ir.
Arī šo klavieru restaurācija nav joks, atceroties, kādas tās bija, kad nonāca mūsu īpašumā.
Dažāda veida šūpuļtīklus individuāliem pasūtījumiem taisam jau 7 gadus. Investīcija gruntīgā dārza mēbelē ir vērtība, ko varēs baudīt ilgus gadus.
Esam vieni no retajiem, kas piedāvā arī tīklus telpu dizainā.
Viens no mūsu lielākajiem izaicinājumiem bija radīt šo lielo pīto grozu uz kājas.