Ārpus laika mākslinieciskais viesu nams ir laikmetīga  paraudzīšanās uz dzīvi no citas perspektīves. Jaunas sajūtas, ko piedzīvot kupolmājā, darinātā saimnieka rokām. Katra mājas istaba ir kā stāsta fragments par izcilu personību vai kādam periodam raksturīga stila reflekcija, kas atgādina, cik bagātinoša ir dažādība, ko ņemam no pagātnes šodienas veidošanā.

Boho istaba

Boho iedvesmas avots ir 60-to, 70-to gadu hipiju laiks ar periodam raksturīgo dzīvesstilu, modi un domāšanu. Stila atdzimšana modes kontekstā ir datējama ar šī gadsimta sākumu, kad ik gadu parādījās dažādas vēsmas apģērbā, taču tā nepārprotamākā izpausme bija aktrises Siennas Milleres pārādīšanās boho stila apģērbā Glāstonberijas festivālā. Kopš tā brīža, maisam gals bija vaļā un boho stils, piedzīvojot kāpumus un kritumus, šodien svin uzvaras gājienu interjera dizainā.

Mūsu boho istabā ir jābauda dzīve – neatkarīgi vai tā ir tik ilgi gaidītā ieritināšanās šūpuļtīklā ar mīļoto grāmatu, izbaudot mieru, vai uz mazā galdiņa saliktā lielā rītdienas dzīves puzle. Nedaudz no Marokas bohēmas, nedaudz modernā boho šika un mākslas, kas caurvij šīs sajūtas.

Dali istaba

Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech, ir sava laikmeta pazīstamākais sirreālists, kura domas un halucinācijas pārvēršoties mākslas darbos, atvēra jaunu lappusi mākslas vēsturē. Uzskatot, ka dzīve ir mākslas labākā forma, provokātors Dali lika vienlīdzības zīmi starp saviem darbiem un sevi kā zīmolu izplatot tam laikmetam trakas idejas un pieejas arī kino, teātrī un publiskās performancēs, juvelrizstrādājumos un modes industrijā. Viņam bija pārāk garlaicīgi būt tikai māksliniekam, tādēļ visa viņa dzīve kļuva par mākslas izpausmi.

No Dali istabas paveras pats sirreālistiskais skats uz parku un dīķiem – tur daba pati katru dienu Jums sarūpē citu gleznu. Piekārtā gulta citādām sajūtām liks Jums pacelties kādu sprīdi virs zemes, bet pārējais istabas interjers ne mirkli neļaus Jums aizmirst, ka iztēlē varat būt viesos pie pasaules slavenākā sirreālista.

Pop Art istaba

Pop Art ir radies Lielritānijā ASV pagājušā gadsimta 50tajos gados. Kāds šajā mākslā redz protestu pret pastāvošo “augsto” kultūru, citi to saista ar patēriņa kultūtas uzplaukumu desmitgadē pēc kara. Radot gleznas un skultptūras, mākslinieki vēlējās nojaukt robežas starp augsto mākslu un zemo kultūru, to sintizējot savos darbos. Vienkāršā ikdienas komercija, mediju uzplaukums patēriņa preces ar mākslinieciskiem izteiksmes līdzekļiem tika padarītas par mākslu.
Suņu uzturēšanās noteikumi Ārpus laika

Mēs priecāsimies uzņemt labi audzinātus suņus, kas sasnieguši vismaz gada vecumu. Ar augstu atbildības sajūtu pret citiem viesiem, mēs uzticamies suņu īpašniekiem, ka viņu lolojumiem ir derīgas nepieciešamās potes.

Vienlaikus viesu namā mēs pieļaujam tikai viena klienta uzturēšanos ar mājdzīvnieku (-iem). Tādēļ lūdzam iepriekš atsūtīt pieprasījumu par iespēju pie mums uzturēties kopā ar suni.

Mēs ļoti mīlam suņus, esam pieredzējuši dažādas šķirnes un raksturus, un prieku, ko sniedz katrs – gan liels, gan mazs zvērs,  tādēļ būsim pateicīgi, ja respektēsiet citu viesu mieru un mūsu mājas noteikumus, ka suņi gultās neguļ, taču tiem ir ļauts skriet bez pavadas pa parka teritoriju, ja tur nav citu viesu.

Mēs uzņemam suņus, kuri sasnieguši gada vecumu. Viesus ar suņiem izmitinām Dali un Boho istabā.

Cena par suņu uzturēšanos ir 20 EUR.