Ārpus laika piedāvā vienas dienas kāzu svinības ar gulēšanu jaunajam pārim un viņa pašiem tuvākajiem viesiem.

Jūsu rīcībā būs viss parks ar lielo terasi, lapeni uz salas kā arī viesu nama pirmā stāva zāle. Nakšņošanu piedāvājam četros mākslinieciskos numuros  – kopā vienpadsmit personām. Jaunlaulāro rīcībā būs plašs numurs ar skatu uz parku.

Vienas dienas kāzām ar ceremoniju un svinībām vienuviet ir savas priekšrocības:

  1. Pasākuma sākums ap 16 – 17. Tas nozīmē, ka līgavas un līgavaiņa rīcībā ir garš un nesteidzīgs rīts, lai pucētos un pa ceļam uz ceremonijas vietu jau varētu sabildēties un izbaudīt to pirmskāzu programmu, ko būs sarūpējuši vedēji.
  2. Jūsu viesi, atbraucot uz ceremoniju viesu namā ar auto, varēs droši malkot pirmo šampanieša glāzi, jo nevienam nekur tālāk nebūs jābrauc.
  3. Ja vēlēsieties pēc ceremonijas pazust uz kādu brītiņu līdz vakariņam, Jūsu viesi varēs baudīt laiku skaistā parkā un relaksējošā atmosfērā. Un pat, ja laika apstākļi nelutinās, lielajā terasē visi varēs patverties no lietus un vēja.
  4. Ja izvēlēsieties vakara vadītājus, viņi Jūsu viesus sagaidīs jau pirms ceremonijas, un tos izklaidēs, kamēr būsiet nelielajā izbraukumā, gan arī visa vakara garumā.
  5. Svētku dienas noslēgumā Jūs un vēl 9 paši tuvākie, varēs nakšņot tepat viesu namā, lai nākošā dienā, baudītu nesteidzīgas brokastis, pārrunātu piedzīvoto un lēnām sapakotu mantas un dāvanas.
  6. Austot rīta gaismai arī Jūsu viesi varēs izsaukt taksi un doties gulēt mājās savā gultiņā. Un, ja kādam būs gadījies vairāk “uzņemt uz krūti”, auto varēs palikt mūsu stāvvietā, gaidot nākošo dienu, kad svinētājs, atgriezīsies pie mums,  ar savu auto brauks droši un skaidru galvu.

Cena vienas dienas kāzu pasākumam 2000 EUR + PVN.