Ja Tev noderētu mierpilna pauze ārpus gaidāmā pirmssvētku skrējiena un iespēja uz kārā zoba likt ko citu kā tradicionālo nacionālo virtuvi, aicinām uz garajām pusdienām un meistarklasi ar Tuvo Austrumu ēdieniem! Pusdienās piedāvāsim gan veģetāros, gan gaļas ēdienus, kā arī, protams, tādus raksturīgos Tuvo Austrumu saldumus kā valriekstu un pistāciju baklavu. Meistarklasē nepiespiestā gaisotnē demonstrēsim hummusa un Tuvo Austrumu “pončika” lukma kazi pagatavošanu, kā arī pastāstīsim par visu ēdienu, kas būs pusdienu galdā, izcelsmi, tradīcijām un, protams, sastāvu.

“Humusa komanda” ir sociāls, neliels autentisku Tuvo Austrumu ēdienu ražotājuzņēmums, kas ēdienu gatavošanā un pārdošanā iesaista cilvēkus, kuri ieguvuši bēgļa vai alternatīvo statusu Latvijā.

Pasākums notiks 9.decembrī plkst. 13:00 – 16:00. Dalības maksa (priekšapmaksa) vienam cilvēkam: 25 EUR. Piedāvājumā iekļauti gan ēdieni, gan dzērieni (kafija, tēja, ūdens). Lūdzam mazos ķiparus šoreiz neņemt līdz, jo tiem nebūs atsevišķas telpas rotaļām. Taču apsolām, ka noteikti sarīkosim pasākumu ģimenēm ar bērniem – tikai mazdrusciņ jāpagaida. Pieteikšanās, rakstot  humusakomanda@gmail.com. Lūgums norādīt vārdu uzvārdu un personu skaitu.