Jauna programma! 

Viņš pastāv ārpus mūsu pasaules, ārpus telpas un tagad viņš ir arī ārpus – Laika. Citplanētietis – Ceļotājs laikā, no citas dimensijas, vārdā Šivanlo ir ieradies uz mūsu pasauli. Viņam piemīt pārdabiskas spējas kādas Tu vēl nebūsi redzējis.

Lai slepeni izzinātu  zemes būtnes, Šivanlo maskējas par vienkāršu profesoru – zinātnieku, kurš ir līdz smieklīgumam neveikls, vājš un aprobežots. Tikai Īpašos momentos parastais profesors pārtop par savu pretpolu – brīnumaino Šivanlo.

Ar savām pārdabiskajām spējām Šivanlo ir gatavs dalīties tikai ar noteiktiem, izredzētajiem bērniem no šīs pasaules. Šivanlo piedāvā jautru, izglītojošu un trikiem bagātu  praktisko lekciju 1,5 stundu par to, kā zemes būtnēm atklāt un attīstīt Superspējas.

Ja izdosies izturēt Šivanlo gudrības un rakstura pārbaudes, būs arī iespējams uzzināt, kādas pārdabiskas spējas piemīt tieši Tev un iemācīties jaunus iespaidīgus trikus.

Ballīte piemērota bērniem vecumā 8+ gadi.

Jogas profesora tēlā iejutīsies Latvijas sporta jogas čempions Sandis Inzelbergs.

Karlsona ziemas māja

Karlsons ir īsts gudrnieks, jo, lai tiktu pie garda ēdiena, izdomājis, ka varētu paballēties kopā ar bērniem!

Ballītē viņš stāsta un māca daudz gudrību, kuras dažreiz pat ir pavisam aplamas. Karlsonam dikti patīk būt galvenajam, tādēļ viņš ir priecīgs, ka var stāstīt un vadīt spēles pēc īstākās sirds patikas, un ja viņam vēl iedod pīrādziņus, mmm, viņš katram bērnam izlocīs kādu balona figūriņu!

Ballītes programma: 1,5 stundas pavadītas kopā ar animatoru. Ja ir pavisam auksts, tad iekšelpās, bet, ja laiks atļauj, tad dažas rotaļas var uzspēlēt arī brīvdabā. 1,5 stundas atliek mieloties un pavadīt savu draugu kompānijā vecāku uzraudzībā.

Ballīte piemērota bērniem vecumā no 4 – 10 gadiem.

Pepija Garzeķe!
Ziemā  Pepijai Garzeķei ir vientuļi, tādēļ viņa dikti priecāsies, ja kāds jubilārs vēlēsies atbraukt pie viņas ciemos un nosvinēt savu jubileju! Pepijai prātā ir daudz interesantu spēļu un aktivitāšu! Varbūt pat kopā varēsiet uzēst Pepijas mīļāķo ēdienu – Lielās pankūkas ar ievārījumu?
P.S
Pepija prot pikoties arī tad ja laukā nav sniegs! 🙂

Ballītes programma: 1,5 stundas pavadītas kopā ar animatoru. Ja ir pavisam auksts, tad iekšelpās, bet, ja laiks atļauj, tad dažas rotaļas var uzspēlēt arī brīvdabā. 1,5 stundas atliek mieloties un pavadīt savu draugu kompānijā vecāku uzraudzībā.

Ballīte piemērota bērniem vecumā no 4 – 10 gadiem.

Spiegu saiets! 

Galvenasi spiegs ir atsūtīts uzdevumā Ārpuslaika, lai nevienas citas dzirdīgas ausis un acis neredzētu, kā viņš apmāca jaunos spiegus! Ieeja tikai ar parolēm. Ballītes laikā notiek gan veiklības pārbaude, gan atmiņas pārbaude, gan ņemšanās ar īsto morzas ābeci! Katram beigās tiek izsniegta ID karte ar pirkstu nospiedumu!

Ballītes programma: 1,5 stundas pavadītas kopā ar animatoru. Ja ir pavisam auksts, tad iekšelpās, bet, ja laiks atļauj, tad dažas rotaļas var uzspēlēt arī brīvdabā. 1,5 stundas atliek mieloties un pavadīt savu draugu kompānijā vecāku uzraudzībā.

Ballīte piemērota bērniem vecumā no 7 – 12 gadiem.

Bērnu ballītēs Ārpus laika, gaviļnieki un to mazie viesi būs izklaidēti – tie asinās prātu, iegūs jaunas zināšanas un iemaņas, varēs skriet un lēkt, pierādot savas spējas būt labākajiem.

Mammas, tēti un pieaugušie viesi varēs justies atpūtušies, izbaudot meža mieru un laisku gulēšanu šūpuļtīklos gada siltajos mēnešos.

Ja atļausiet mums parūpēties par pasākuma ēdināšanu, tad Jūsu vienīgās rūpes par bērnu ballīti būs viesu saaicināšana.

Ar bērniem no 5 – 10 gadu vecumam dosimies aizraujošā piedzīvojumā pa meža takām, meklējot raganas, kas paslēpusi atslēgu, atstātās pēdas. Ekspedīcijā Tev būs jāatrod slēpņi un jāatklāj noslēpumi, lai atslēgtu un uzzinātu, kas ir lādē. Atceries, ka ekspedīcijā var notikt visādi brīnumi…

Ballītes programma:

1,5 stundu Raganas noslēpumu zinātāja kompānijā Tu dosies ekspedīcijā meklēt meža lādes atslēgu.

1,5 stundas atliks laiks mieloties ar cienastu, šūpoties šūpuļtīklos, peldēties, skriet un dauzīties vecāku uzraudzībā.

Iestājoties vēsākam laikam, piedāvājam rīkot ballīti gan ārā, gan telpās.  Ir iespējami šādi varianti:

  1. Bērni dodas 1,5h garā ekspedīcijā parkā, meklējot dārgumu lādes atslēgas. Atlikušās 1,5 stundas tie var pavadīt viesu nama pirmā stāva zālē sasildoties un mielojoties ar svētku gardumiem.
  2. Ja satraucaties, ka ārā būs pavisam slikts laiks, piedāvājam vairākas programmas – Karlsona ziemas māja, Pepija Garzeķe un Spiegu ballīti bērnu izklaidēšanai iekštelpās.

Mūsu animatori var piedāvāt arī Jūsu izvēlētas tematikas satura ballīti.
Ballīšu cenas:

Jebkura ballīte maksā 220 EUR + PVN, ja izmantojiet parku + vienu no ēkām (lapeni uz salas vai iekštelpas);

Ja vēlaties izmantot vēl papildus telpas, piemēram klāt galdu, gan iekšā, gan ārā, tad piemaksa 50 EUR + PVN par lapeni un 100 EUR + PVN par lielo terasi.

Ja vēlties ballīti pagarināt, 1h maksā 50 EUR + PVN par iekštelpām vai lapeni, 100 EUR + PVN par lielo terasi.

Iekštelpu ietilpība:

Ja vēlaties iekštelpās klāt tikai furšeta tipa galdus, tad ietilpibai nav īpašu ierobežojumu.

Ja vēlaties, lai  iekštlepās norisinās gan aktivitātes, gan ēdināšana, tad ieteicamais viesu skaits būtu ap 35 – 40.

Ja Jūsu viesu skaits ir lielāks kā 30, tad varam piedāvāt vēl vienas telpas nomu – 50 EUR + PVN. Tajā iespējams klāt galdus un sarīkot tusiņu pieaugušajiem, kamēr bērni draiskojas kopā ar animatoru savā zālē.

Piedāvājam burbuļu šovu un bērnu līdzdarbošanos burbuļošanā.