Puse no laba pasākuma izdošanās ir vieta un atmosfēra, kurā tas notiek.  Vietu un priekšnosacījumus atmosfērai esam radījuši mēs – Ārpus laika viesiem piedāvājot divas brīvdabas telpas ar jumtu virs galvas.

Bet kopā Ārpus laika parks ir četri hektāri meža, kuros izjust četras sajūtu zonas – katrā no tām izdzīvojot stāstu par dabas un cilvēka mijiedarbību. Mēs vēlamies, lai ikviens mūsu viesis paņemtu sev tās enerģijas un izdzīvotu tās emocijas, ko sniedz daba, konstruējis cilvēka prāts, nokļūstot ārpus laika….

Lielā terase ir aptuveni 200m2 liela, kur pietiks vietas valša soļa plašumam vai kāzu ceremonijai, kur ērti jutīsies arī 100 viesi.

Lapene uz salas būs piemērota mazāka formāta pasākumam – kāzu ceremonijai 30 – 40 viesiem, kāzu pieturvietai  vai bērnu ballītei.

Iemeslus un laiku dzīves svinēšanai izvēlamies mēs paši, patīkamos brīžus  – bērnu dzimšanas dienu, saderināšanās ballīti vai kopīgi gūtas uzvaras ar kolēģiem atzīmējot savā dzīves kartē.

Intelektuālus piedzīvojumus reizumis mēs sagādājam sev paši, bet reizumis ļaujamies, lai tos mūsu vietā noorganizē citi. Tieši tādi ir mūsu organizētie pasākumi uzņēmumiem, kur par saturu rūpējas labākie jomas speciālisti.

Šeit būs dažas idejas, ko Jūs varētu realizēt parkā Ārpus laika –

Dažādi kāzu pasākumi – laulību ceremonija – dīķiem pa vidu, uz salas esošā lapene būs piemērota vieta laulību ceremonijai, bet parks  – kāzu viesu izklaidēšanai un jaunā pāra nesteidzīgai fotosesijai un vedēju organizētiem pārbaudījumiem kāzu pieturvietā. Lielā terase varētu būt viena no lielākajām Latvijā, kas pieejama vasaras pasākumu organizēšanai.

Bērnu un tīņu ballītes – kurās mazākie radoša animatora pavadībā varēs iet meža dzīlēs pētīt augus un kukaiņus, nedaudz vecākie doties ekspedīcijā meklēt pazudušu dārgumu lādi, bet tīņi nodoties savam vecumam atbilstošas programmas izklaidēs.
Uzņēmuma komandas saliedēšanas pasākumi – profesionālu treneru komanda Jums nodrošinās intelektuālas un sportiskas aktivitātes ar mērķi gūt jaunas atklāsmes, domāt, saliedēt komandu un labi atpūsties.
Dzimšanas dienas, kāzu jubilejas un citas ballītes –  piedāvājam izmantot parka teritoriju, kā arī parūpēties par vakara izklaides un gastronomisko saturu. Improvizācijas teātru aktieri  meistarklasē palīdzēs Jums uz dažām stundām iejusties viņu ādā. Savukārt, privātais šefpavārs  Jums nodrošinās ballītes gardumus. Mūzikas cienītājiem uzbursim neaizmirstamu koncertu jaukām noskaņām.
Ģimenes fotosesijas – atvēliet laiku sev dažu stundu nesteidzīgai fotosesijai brīvā dabā, kur neviens Jūs netraucēs. Jūs varēsiet izbaudīt procesu, mainot tērpus un bilžu vietas. Laikmetā, kad mēs katrs esam fotogrāfs ar telefonu, diez vai ģimenes albūmā, kuru gribēsies pāršķirstīt arī pēc 10 un 20 gadiem, nokļūs tie simti bilžu, ko fotografējam ikdienā.

Jūsu rīcībā būs parks, šūpuļtīkli un visa sezonas dabas bagātība. Ja vēlēsieties, par Jūsu bilžu varoņiem kļūs arī mūsu četrkājienai draugi – haskija princese, nopietnais Aļaskas malamuts vai milzenis Maskavas sargsuns. Varat braukt ar savu fotogrāfu vai arī mēs piedāvājam fotogrāfa pakalpojumus.