Visas mēbeles, ko redzat viesu namā un parkā, ir pašu darinātas. Tādēļ arī Jūs drīkstat formulēt savas vēlmes ārpus rāmja, izstāstot savu vīziju, kā būtu jāizskatās mēbelēm Jūsu telpā. Mūsu uzdevums būs savienot vīziju ar materiālu, izpildījuma tehniku un materiālām iespējām. Mēs izgatavojam mēbeles tikai no augstvērtīgiem matriāliem un labas kvalitātes furnitūras detaļām.
Idejas par savu telpas dizainu un mēbelēm rodas, iedvesmojoties no fotogrāfijām, sajustā un piedzīvotā. Iedomājoties, kā tiks vadīts laiks paša izdomātā un izlolotā mēbelē, neatkarīgi, vai tā ir gulta, galds vai krēsls, nevilšus gribas ķerties pie zīmuļa un papīra, lai to visu uzskicētu. Un, lai realizētu savas vēlmes, atliek vien veikt individuālu mēbeļu pasūtījumu, atrodot meistaru, kas palīdzēs šos sapņus piepildīt.
Klasiskai brīvdienu sajūtai – klasiskais šūpuļtīkls, lai guļot skatītu koku galotnes un mākoņu kustības zilajās debesīs. Ērti, plati un vēl platāki šūpuļtīkli. Roku darbs. Individuāls koka krāsojums.
Justies stabili, bet tai pat laikā kādu sprīdi virs zemes. Pītie krēsli, veidoti no metāla rāmja un sizāla, būs piemēroti tiem, kam rūp ērta iesēšanās un piecelšanās no mēbeles.
Skatīties acīs un negurt var tikai dubultajā liektajā šūpuļtīklā.