Ārpus laika dizaina viesu nams ir laikmetīga  paraudzīšanās uz dzīvi no citas perspektīves. Jaunas sajūtas, ko piedzīvot kupolmājā, darinātā saimnieka rokām. Katra mājas istaba ir kā stāsta fragments par izcilu personību vai kādam periodam raksturīga stila reflekcija, kas atgādina, cik bagātinoša ir dažādība, ko ņemam no pagātnes šodienas veidošanā.

Boho iedvesmas avots ir 60-to, 70-to gadu hipiju laiks ar periodam raksturīgo dzīvesstilu, modi un domāšanu. Stila atdzimšana modes kontekstā ir datējama ar šī gadsimta sākumu, kad ik gadu parādījās dažādas vēsmas apģērbā, taču tā nepārprotamākā izpausme bija aktrises Siennas Milleres pārādīšanās boho stila apģērbā Glāstonberijas festivālā. Kopš tā brīža, maisam gals bija vaļā un boho stils, piedzīvojot kāpumus un kritumus, šodien svin uzvaras gājienu interjera dizainā.

Mūsu boho istabā ir jābauda dzīve – neatkarīgi vai tā ir tik ilgi gaidītā ieritināšanās šūpuļtīklā ar mīļoto grāmatu, izbaudot mieru, vai uz mazā galdiņa saliktā lielā rītdienas dzīves puzle. Nedaudz no Marokas bohēmas, nedaudz modernā boho šika un mākslas, kas caurvij šīs sajūtas.

Boho stila viesnīcas numurs ir gatavs Jūsu brīvdienām Ārpus laika.

Suņu uzturēšanās noteikumi Ārpus laika

Mēs priecāsimies uzņemt labi audzinātus suņus, kas sasnieguši vismaz gada vecumu. Ar augstu atbildības sajūtu pret citiem viesiem, mēs uzticamies suņu īpašniekiem, ka viņu lolojumiem ir derīgas nepieciešamās potes.

Vienlaikus viesu namā mēs pieļaujam tikai viena klienta uzturēšanos ar mājdzīvnieku (-iem). Tādēļ lūdzam iepriekš atsūtīt pieprasījumu par iespēju pie mums uzturēties kopā ar suni.

Mēs ļoti mīlam suņus, esam pieredzējuši dažādas šķirnes un raksturus, un prieku, ko sniedz katrs – gan liels, gan mazs zvērs,  tādēļ būsim pateicīgi, ja respektēsiet citu viesu mieru un mūsu mājas noteikumus, ka suņi gultās neguļ, taču tiem ir ļauts skriet bez pavadas pa parka teritoriju, ja tur nav citu viesu.

Cena par suņu uztēšanos ir 20 EUR.