Ārpus laika individuāla pasūtījuma mēbeles ir ar raksturu un ideju. To vērtība ir unikalitātē, pielietojumā kādā noteiktā telpā, kur to saimnieks jutīsies labi. Mūsu klienti visbiežāk nāk ar skaidru domu par vēlmēm, kad atliek vien rast piemērotāko tehnisko risinājumu. Mums patīk eksperimentēt ar krāsām un faktūrām, padarot jaunu par vecu, izdomāt, kā kādai mēbelei rast piemērotību noteiktai videi, liekot lietā tehnisku domāšanu. Izsverot tehniskus un monetārus par un pret, mēs palīdzam klientiem nonākt pie risinājuma, izbrienot caur ideju džungļiem.

Piekārts atpūtas grozs

Unikāls eksemplārs –  izgatavots no sizala virves, kas krāsota klienta izvēlētā krāsā. Groza izturība līdz 600kg. Virves izturīgums un pārklājuma īpašības ļauj to nenoņemt pat ziemā.

Metāla karkass, zemē betonētas metāla kājas.

Finierētas durvis ar stikliem

Finierētas durvis ar ozola tekstūru un līmētiem stikliem. Stikli ir īpaši sagatavoti, lai radītu interesantu gaismas spēli. Durvju stiklu daļu veido daudz savstarpēji salīmēti stikli. Redzamība caur tiem ir iespējama, taču ne vairāk kā kontūru līmenī. Tā kā stikls proporcionāli veido būtisku  virsmas daļu, durvju svars ir virs 65 kilogramiem.

Liektas formas koka spogulis. Tā koka virsmas tekstūra ir veidota patinēšanas tehnikā. Raugoties no sāna, šķiet, ka tas varētu būt no greizo spoguļu karaļvalsts, taču pretskatā var pārliecināties, ka attēls ir perfekts.

Oša koka kāpnes.

Patinēts oša galds un krēsli

Izvelkams apaļš galds uz vienas kājas.  Neizvilktā stāvoklī tā diametrs ir 1 m 50 cm un pie tā ir iespējams apsēsties astoņiem cilvēkiem. Izvelkot galdu un ievietojot papildus divas plates, tā garums sasniedz 3 m un ir iespējams dubultot sēdošo skaitu.

Galda virsmas ir patinēts oša finierējums.

Krēsli veidoti identiskā tehnikā kā galds. To svars ir 17 kilogrami.

Askētiska gulta

Priedes koka gulta 1m 80cm matracim. Askētisks dizains un krāsojums. Gultas gaišā krāsa piemērota dažādiem interjeriem.

Ovāls koka kubls

Ozola koka kubls 5 – 6 personām ar iekšējo krāsni. Ovālā formas priekšrocība ir maksimāla iekšējās telpas izmantošana.  Ozola kā izejmateriāla, apstrādāta ar tonētu lineļļu, īpašības garantē kubla ilgmūžību. Kubla piepildīšanai ar ūdeni nepieciešams laiks ir aptuveni stunda. Uzsildīšanai līdz nepieciešamajiem 40° C ir nepieciešams laiks, sākot no 3,5 stundām atkarībā no āra temperatūras.

Ozolkola muca ar palikni

10l ozola koka muca alum vai kādiem grādīgākiem dzērieniem.

Restaurētas sešdesmito gadu klavieres

Kādreiz melnās klavieres ir atguvušas savu spozmi, pielāgojoties jaunā interjera vajadzībām.