17/09/2018

2018. gada kāzu sezonas iemūžinātie mirkļi Ārpus laika

2018. gada kāzu sezona izvērtās ļoti gara un karsta. Jau maija sākums mūs pārsteidza ar brīnišķīgi siltām dienām, bet pēdējās kāzas septembrī priecēja ar tikai jūlija raksturīgo karstumu.

19/12/2017

1000 un 1 kāzu fotosesijas bilžu daudzveidības iespējas vienuviet 2017

kazas mežā2

Katrs fotogrāfs mūsu vietu Ārpus laika redz savādāk. Katra diena ir citādāka kā iepriekšējā, jo to ar savām emocijām piepilda jaunlaulātie un viņu viesi. Dekorācijas, jaunā pāra acu skati, sejas mīmika un, protams, saule tās visdažādākajās nokrāsās  - tas viss kopā veido kāzu dienas sajūtu transformāciju bildēs.

15/11/2017

Sapņu kāzu foto medījumos. 2. daļa.

kāzas

Skaistāko foto vietu meklējumos

15/11/2017

Sapņu kāzu foto medījumos. 1. daļa.

kāzas dabā

Kāzu fotogrāfija ir tēma, par kuru var aizstāvēt disertāciju dažādās zinātņu disciplīnās. Tās ir liecības par laikmetu, modi, tikumiem, cilvēku attiecībām un vēl virkni sfēru. Tomēr, strādājot kāzu jomā ikdienā un vērojot kāzu fotogrāfu darbu, priekšstati par topošo līgavu sapņiem un to realizācijas iespējām  atduras pret virkni praktisku lietu, kas būtu jāņem vērā, izvēloties gan kāzu fotogrāfu, gan to, kāda būs fotosesija.

03/11/2017

Ārpus laika zīmola stāsts

Laimes lietus

Mūsu zīmols atnāca pats – bez brainstrom, bez variantiem uz tāfeles un fokusa grupām tā testēšanai. Atnāca kā ideja par laika plūdumu ar diviem pretstatiem – hronoss un kaiross, kas ir mūsu dzīves neatsverama sastāvdaļa.

30/10/2017

Kas ietilpst pakalpojuma cenā?

Iedomājieties! Jūs esam atraduši savu ideālo kāzu vietu – viss kā izsapņots un iecerēts, bet tad pulkstenis nosit divpadsmit un skaistā kāzu vieta pārvēršas līdz nepazīšanai jeb  to, kāda tā bijusi kādreiz pirms dažus gadus vietas saimnieki bija to iekārtojuši. Taču Jums gluži kā tādā virtuālās realitātes spēlē ir iespēja visu atjaunot un, iespējams, padarīt vēl atbilstošāku Jūsu vēlmēm.

24/03/2017

Kā komandas saliedēšanas pasākums palīdzēs būt labākam kā tuvākais konkurents?

Ātru atbildi alkstošajiem – ieguldot darbiniekos. Plašāk – šajā bloga rakstā izklāstīšu aspektus, kādus jautājumus var atrisināt  komandas saliedēšanas pasākumi, personības attīstības meisterklases un cita veida kopīgie darbiniekus attīstošie notikumi.

03/01/2017

“Красный октябрь” klavieru restaurācija

Pasauli pārņēmusī bijība pret senām lietām un vēlme tām sniegt otro dzīvi nereti liek ielūkoties krāmu tirdziņos un sludinājumos, kur tiek pārdotas lietotās mantas.  Dažādi interjera priekšmeti un mēbeles ir vienas no pieprasītākajām lietotām mantām, ja to jaunais īpašnieks redz iespēju, kā tās varētu iederēties viņa interjerā un dzīvesstilā. Kad kārotā manta izvēlēta, tad atliek vien lūkoties pēc kāda, kas vecajai lietai varētu piešķirt otro mūžu, ja tas nav pašu spēkos.

25/11/2016

Virtuves iekārtas uz pasūtījumu – kā atrast savu?

Virtuves ir mēbeļu iekārta Nr. 1, kas Latvijā tiek izgatavota uz pasūtījumu. Daži metri šīs funkcionālās mēbeles mērojamas apaļos ciparos, kuri nereti nošokē pasūtītāju. Kā saprast mēbeļu ražošanas un tirdzniecības spēļu laukumu – turpmāk rakstā.